Δεν αντιστάθηκε στην Παναχαϊκή η Κ19 του ΑΟΧ Κισσαμικού

δεν-αντιστάθηκε-στην-παναχαϊκή-η-κ19-του-682666

Από το πρώτο ημίχρονο κρίθηκε το παιχνίδι της Κ19 του ΑΟΧ Κισσαμικού με την Παναχαϊκή στην Αγυιά, με τους γηπεδούχους να επικρατούν με σκορ 4-0, για τη 2η αγωνιστική του 3ου γύρου του πρωταθλήματος Νέων της Football League.

Όλα τα γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο 45λεπτο με τον Αγριμάκη να σκοράρει δύο φορές και τους Μπουτίβα και Μαστραντωνάκη από μία.

Παναχαϊκή (Φώτης Παπαπαναγής): Μπαμπούνης, Βασάρας, Κυριακόπουλος, Καρμακόλιας, Αμπάρα, Νικολόπουλος, Μπουτίβας, Σταυρόπουλος, Αγριμάκης, Σταυρόπουλος, Μαστραντωνάκης.

Έπαιξαν και οι Μακρής, Σκιαδαρέσης, Παπαγεωργίου, Τσεκούρας, Παπασπυρόπουλος, Αυλωνίτης.

ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός (Κώστας Βερναδάκης): Μπλατσιώτης, Μπερντίος, Νικολακάκης, Λαμπάκης, Γραμόζης, Βαρουξάκης, Κελέσης, Κωνστάντες, Καζάκος, Χρυσός, Λουβιτάκης.

Έπαιξαν και οι Πατσουμαδάκης, Κλωστράκης, Καρτσωνάκης.