Οι διαιτητές του Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς και της 5ης φάση του Κυπέλλου

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες ρεβάνς για την πέμπτη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, τα οποία θα πραγματοποιηθούν την επόμενη εβδομάδα, από Τρίτη έως Πέμπτη.

Την Τετάρτη (4/12) θ’ αγωνιστεί ο Πλατανιάς στην Τρίπολη, αντιμετωπίζοντας τον Αστέρα στη ρεβάνς του 0-1 στα Περβόλια. Να σημειωθεί ότι το παιχνίδι αυτό θα ακολουθήσει την έξοδο καταρχήν που ακολουθεί στο πρωτάθλημα για τον Πλατανιά κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, την Κυριακή στους Ζωσιμάδες.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών, όπου ο Χανιώτης Πέτρος Τσαγκαράκης, αλλά και ο βοηθός, Αντώνης Σινιοράκης ορίστηκαν στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού κόντρα στην Παναχαϊκή είναι οι εξής:

Τρίτη (3/12)

13.45 Παναιτωλικός-Ιάλυσος
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας). Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαΐας) – Κωνσταντίνου (Πρέβεζας). 4ος διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

17.15 Εργοτέλης-Τρίκαλα
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής). Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας) – Νικολάου (Αθηνών). 4ος διαιτητής: Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής)

Τετάρτη (4/12)

15.00 Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας). Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου) – Μωυσιάδης (Ηπείρου). 4ος διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)

15.00 ΟΦΗ-Καβάλα
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης). Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας) – Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας). 4ος διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)

17.15 Πανιώνιος-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου). Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου) – Κωνστάντιος (Εύβοιας). 4ος διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)

17.15 Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας). Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας) – Νατσιόπουλος (Μακεδονίας). 4ος διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

19.30 Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας). Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας) – Φράγιος (Μακεδονίας). 4ος διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

19.30 Λάρισα-Καλαμάτα
Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας). Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης) – Νικολαΐδης (Μακεδονίας). 4ος διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Πέμπτη (5/12)

15.00 Λαμία-Αιολικός
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας). Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας) – Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής). 4ος διαιτητής: Μαυρίδης (Πέλλας)

17.15 Βόλος-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας). Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς) – Καλύβας (Φθιώτιδας). 4ος διαιτητής: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

19.30 Παναθηναϊκός-Παναχαϊκή
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων). Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής) – Σινιοράκης (Χανίων). 4ος διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ